Top Gear Live 2013

Wszystko rozpoczęło się w sobotnie popołudnie. Na terenie wokół Stadionu ruszyło Pit Party na którym wystawiono ponad 300 pojazdów. Motocykle, ciężarówki, samochody osobowe, sportowe i luksusowe, a także rasowe wyścigówki. fanowi samochodów luksusowych.

Po pokazach przyszła kolej na Varva Street Racing. Na scenę wkroczyły rasowe pojazdy wyczynowe, od pokazu serii Porsche Supercup, przez Nascar, samochody uczestniczące w wyścigach długodystansowych i rajdach, po maszyny przygotowane do Rajdu Dakar, a także Mercedesy ze stajni AMG.

verva_sr_2013_02_850

Około godziny 21 arenę opanował program Top Gear Live. Warto dodać, że panowie Jeremy Clarkson, James May i Richard Hammond nigdy jeszcze nie prowadzili swojego programu przed tak liczną publicznością. Na Stadionie zgromadziło się około 58000 widzów co robiło ogromna wrażenie. Nie zabrakło też wyścigu rydwanów, skoku przez Lambo czy rywalizacji pomiędzy polskimi a angielskimi samochodami. Nie obyło się również bez wyborów najpiękniejszego samochodu. Wybór oczywiście nie był łatwy.